LIBER GATIMI PDF

Sallata të ndryshme, të thjeshta në përgatitje dhe të shëndetshme për trupin tuaj. Shfletoni koleksionin prej mbi recetave të ndryshme në sajtin tonë. Nje liber me fotografi dhe tekst per gatim nga fikrije ukelli – ceka by joni_gjilani in recipes/menus, receta te llojllojshme per gatim, and desserts & pastries. Receta për njerëzit që dua has 22 ratings and 1 review. Edma said: Kete liber ma bene dhurate disa shoqe te miat, dhe dua te them qe isha pak dyshuese pe.

Author: Fejas Brazshura
Country: Kosovo
Language: English (Spanish)
Genre: Photos
Published (Last): 3 February 2013
Pages: 112
PDF File Size: 17.60 Mb
ePub File Size: 3.98 Mb
ISBN: 799-8-68993-548-5
Downloads: 27796
Price: Free* [*Free Regsitration Required]
Uploader: Digami

Enola Ismailaj marked it as to-read Aug 24, Return to Book Page.

Ira rated it liked it Nov 14, Goodreads helps you keep track of books you want to read. HardcoverFirst Editionpages.

Shume prej tyre i gatuaj vazhdimisht, dhe ne disa te tjera kam shtuar disa perberes te tjere. Want to Read Currently Reading Read.

  DIN 59411 PDF

Nita Grubi marked it as to-read Dec 08, Nensi Seferi marked it as to-read Mar 16, Vasil Ruka added it Nov 08, Lists with This Book. Just a moment while we gatumi you in to your Goodreads account.

This book is not yet featured on Listopia. Blerta Hashani marked it as to-read Jan 13, Fabjola rated it did not like it May 06, There are no discussion topics on this book yet.

Shqipe marked it as to-read Sep 07, gatjmi Klevis Ndoja rated it it was amazing Aug 24, Anxhela marked it as to-read Feb 28, Blerina Zendeli rated it it was amazing Jul 20, Xxx rated it it was amazing Oct 01, Kete liber ma bene dhurate disa shoqe te miat, libdr dua te them qe isha pak dyshuese per disa nga recetat, por kur i provova me pelqyen shume.

Ana Lila rated it it was amazing Nov 16, Erida Behari marked it as to-read Mar 12, Emira marked it as to-read Dec 18, Elida marked it as to-read Mar 16, Rudina Dikolli rated it it was amazing Feb 11, Klea rated it really liked it Feb 28, Want to Read saving…. liner

  MACKIE SA1232 PDF

No trivia or quizzes yet. Naime Sokolaj marked it as to-read Oct 14, Linda marked it as to-read May 06, Blerta rated it it was amazing Jun gatim, Nora marked it as to-read Jan 24, Rovena marked it as to-read Nov 17, Lydia marked it as to-read Oct 13, Juliana rated it did not like it Sep 30, Edona marked it as to-read Nov 05, Te lumte Arbana, me te vertete ia ke dale me keto receta!!!